O nás

Představujeme vám naše nadstandardní pracoviště
O nás

Dobrý den vážení přátelé,

jsme malá zubní klinika působící od roku 2008 v Praze 5, nově nas nájdete ve Stodůlkach v zdravotním středisku na Hostinského 1536/7. Náš kolektiv je poskládán z lékařů stomatologů se specializacemi v různých oborech, abychom pro naše pacienty mohli udělat co nejvíce. V našem týmu pracuje protetik (specialista na korunky, můstky a zubní protézy), parodontolog (léčba parodontózy, “pohyblivých” zubů), samozřejmě děláme i běžnou stomatologii jako je léčba zubního kazu, kořenových kanálků a estetická reparace zubu, zavedení zubních implantátů.

Dovolíme si říci, že jsme nadstandardně vybavená ordinace. Veškeré vybavení, které máme, patří do novinek na trhu se stomatologickou technikou. Používáme stomatologické soupravy od americké společnosti A-dec, která už léta dodává své přístroje po celém světě a je osvědčeným prodejcem i v ČR. V naší ordinaci se také můžete setkat s novými rentgenovými přístroji. Používáme jak intraorální rentgen tak i panoramatický. Snímky už neděláme ručně, ale ukládáme v digitální podobě, což už je v dnešní době samozřejmostí. Pro ošetření kořenových kanálků používáme endomotory od společnosti Densply a Sirona. Použití endomotoru standardizuje endodontické ošetření, zmenšuje komplikace a šetří čas. U parodontologických pacientů kromě všeho používáme přístroj “Vector”, máme i mnoho dalších zajímavostí, např. zákroky v celkové anestezii, ale ty budeme popisovat v jednotlivých článcích našich webových stránek.

I když nová zdravotní technika, a stomatologická zvlášť stojí dost peněz, děláme vše proto, aby se to neprojevilo na našich cenách a nákladech pacienta. Řekla bych, že naše ceny jsou podprůměrné ve srovnání s ostatními zubními ordinacemi v Praze. Například dentální hygiena u nas stoji 1500 kč.

Máme smlouvy s několika pojišťovnami VZP, VoZP, CPZP, OZP. Protože pojišťovny nehradí vše naplno, i u nás se jako u všech zubních klinik za některé výkony doplácí.

Bereme lékařství více jako poslání než jako byznys, a proto Vám nabízíme vysoce kvalitní služby za rozumné ceny.

Zubni lékař Anna Rakita